GRĀMATAS MUZEJĀ
Latvijas Fotogrāfijas muzejā ir iespējams iegādāties izdevniecības „Neputns” grāmatas par fotogrāfiju – gan iepriekš publicētus izdevumus (Mārtiņa Grauda foto albumu „Lūkot ies” un Juki Nakamuras foto albumu „Lībieši”), gan šī gada publikācijas – Intas Rukas foto albumu „Amālijas iela 5a” un Jāņa Kreicberga foto albumu, ko sastādījusi mākslas zinātniece Alise Tīfentāle.
„Grāmatas „Jānis Kreicbergs” nākšana klajā ir īpašs notikums Latvijas kultūras ainā arī tāpēc, ka pirmo reizi Latvijā fotomākslinieka radošā darbība un dzīve skatīta no profesionālas mākslas zinātnes un vēstures skatpunkta, t.i. balstoties uz pārbaudītiem faktiem, publikācijām un arhīvu materiāliem. Šāds skatījums beidzot ļauj aplūkot fotomākslu 20. gs. profesionālās mākslas vēstures kontekstā” – grāmatas raksturojumu sniedz izdevniecība „Neputns”.

twitter facebook instagramm draugiem