FOTOKLUBU UN FOTOSTUDIJU PORTFOLIO SKATES
Latvijas Fotogrāfijas muzejs aicina visus Latvijas Fotoklubu un fotostudiju pārstāvjus pieteikties portfolio skatēm Latvijas Fotogrāfijas muzejā. Skatēm LFM var pieteikties jebkurš fotoklubs vai fotostudija, tādēļ lūdzam šo informāciju pārsūtīt arī tālāk.
Vieta un mērķis:
Skates paredzētas Latvijas Fotogrāfijas muzejā, katra divu stundu garumā, iepriekš LFM un konkrētās skates dalībniekam vienojoties par vēlamo laiku – mēnesi un datumu. Pasākuma mērķis ir iepazīties ar prezentējošā foto kluba /foto studijas vēsturi, sasniegumiem un pašreizējo darbību.
Saturs:
Dalībnieki aicināti sagatavot prezentāciju:
1. Īsa kluba vēsture, mērķi, biedru skaits. (15-20min.)
2. Izstāžu darbība, sasniegumi, aktīvākie fotogrāfi – bijušie un tagadējie (15 – 20 .min.)
3. Pašreizējo kluba biedru portfolio (īss CV un raksturīgākie darbi elektroniskās prezentācijas formā)
Lūgums  sagatavoto informāciju atstāt arī Latvijas Fotogrāfijas muzeja arhīvam.
Pieteikšanās pa e-pastu: maira.dudareva@fotomuzejs.lv
Piesakoties skatei, lūdzam iesniegt arī kontaktinformāciju: mājas lapas adresi , sociālo tīklu adreses, vadītāju e-pastus, tel. Nr. un biedru e-pastus, ja vēlas saņemt informāciju par muzeja jaunumiem arī turpmāk.
Pasākumu apmeklētājs var būt jebkurš, kas vēlas iepazīties ar fotokluba/foto studijas vēsturi, sasniegumiem, darbību un tā reprezentētajiem fotogrāfiem. Pasākuma apmeklējums ir bez maksas.

twitter facebook